Zavolajte nám: +421 904 911 119

E-shop

O nás

Alux - svetelná vianočná výzdoba podľa vašich predstáv

 

Už jedenásty rok sa profesionálne staráme o vianočné osvetlenie a vianočnú výzdobu pre našich klientov. Neustále sa zlepšujeme a rozširujeme svoju ponuku o nové svetelné a dekoračné prvky. Sledujeme za vás novinky vo svete a vyberáme len to najlepšie. Náš neustále rozrastajúci sa sortiment produktov, ale aj služieb dokáže uspokojiť aj najnáročnejšie požiadavky. Vaše predstavy o vianočnej výzdobe sa snažíme spracovať čo najefektívnejšie. Na prvom mieste je kvalita produktov, z ktorých pre vás vyberáme ekonomicky najvýhodnejšiu alternatívu.

 

Vianočný čas, najmä v dnešnej hektickej dobe, je obdobím, kedy sa každý snaží na chvíľu spomaliť a venovať sa svojej rodine a blízkym. Vkusné, decentné a luxusné vianočné led osvetlenie dotvára atmosféru Vianoc a tým v nás evokuje rodinnú pohodu, oddych a tiež čas, kedy sú ľudia k sebe prívetiví a úprimní. Každý chce na Vianoce spraviť zo svojho domu miesto so sviatočným duchom. Taktiež obchodné domy sa snažia v ľuďoch navodiť príjemnú vianočnú atmosféru aj prostredníctvom vianočnej výzdoby. Reštaurácie, obchody, dokonca aj nemocnice a školy sú v tomto období krásne vyzdobené, plné vianočnej atmosféry. Veríme, že prostredie, kde budete tráviť Vianoce, bude krásne a príjemné aj vďaka nám. Navštívte náš e-shop, požiadajte nás o cenovú ponuku komplexnej realizácie vianočného osvetlenia a výzdoby, alebo nás priamo kontaktujte.

 

Prečo práve my?

  • Kvalitné led vianočné osvetlenie a výzdoba za výhodnú cenu - naši dodávatelia patria k svetovej špičke.
  • Vianočná výzdoba presne podľa vašich predstáv - budeme sa vám venovať od prvej predstavy výzdoby, až po jej montáž.
  • Užitočné rady šité na mieru - vaše požiadavky sú prvoradé, vždy vám však radi poradíme a inšpirujeme vás. Máme bohaté skúsenosti.
  • Novinky svetového trhu - technológie sa stále vyvíjajú a my vieme, ktorým smerom a odkiaľ naberať inšpiráciu.
  • Svetelná vianočná výzdoba na kľúč - vážime si váš čas, preto vám poskytujeme komplexnú montáž svetelnej výzdoby.
  • Vážime si váš čas - dodržiavame dohodnuté termíny.

 

 

Referencie

 

Alux s.r.o. logo