Zavolajte nám: +421 904 911 119

Vianočné osvetlenie na kľúč

Komplexná realizácia vianočného osvetlenia podľa vašich predstáv

 

Plánovanie vianočného osvetlenia, výzdoby, kupovanie vhodných produktov, ich zladenie a samotné vyzdobenie celého objektu vám môžu trvať niekoľko dní až týždňov. Taktiež nie je vždy jednoduchá montáž osvetlenia na vysoké objekty a aj s jeho pripevnením môžu vzniknúť komplikácie. Preto sme tu vždy k dispozícii pre vás, keď nemáte dosť času na realizáciu vianočného osvetlenia, aké ste si vysnívali, alebo by jeho montáž nebola pre vás bezpečná. Vďaka našej osemročnej praxi vám zaručíme kvalitné a bezkonkurenčne cenovo výhodné služby.

 

Ak viete, kde chcete vianočné osvetlenie umiestniť, ako má vyzerať, no nemáte čas a priestor na zrealizovanie tejto vašej predstavy, radi vám pomôžeme. Nezáleží na tom, či to je budova, strom, záhrada, iné verejné priestranstvo alebo obchodné centrum, vytvoríme vám svetelnú výzdobu na mieru a pošleme vám cenovú ponuku. Stačí, ak budete postupovať podľa nasledovných krokov:

1, ZHOTOVENIE FOTOGRAFIÍ

V prvom kroku odfotografujte objekt zo všetkých strán, ktoré chcete vyzdobiť. Fotografie by mali byť zhotovené kolmo na objekt, aby sme si ho vedeli čo najlepšie predstaviť v reálnych rozmeroch.

2, ŠPECIFIKÁCIA ROZMEROV

Potom popíšte všetky rozmery, ktoré môžu byť pre nás užitočné. My si vďaka tomu budeme vedieť objekt z fotografie previesť do akejkoľvek mierky a lepšie si ho tak predstaviť.

3, PREDSTAVA VIANOČNÉHO OSVETLENIA

V treťom kroku popíšte vašu predstavu o tom, ako by výzdoba mala vyzerať, do akých farieb by mala byť ladená.

4, ODOSLANIE PODKLADOV

Potom nám to všetko odošlite, alebo nás jednoducho kontaktujte.

 

Na základe týchto údajov a po konzultácii s vami vám graficky znázorníme, ako bude osvetlenie vyzerať a vystavíme vám cenovú ponuku.

Príklad:

Fotografia od vás:
Fotografia od vás
Náš grafický návrh:
Náš grafický návrh

 

Keď budete spokojní s grafickým návrhom, s usporiadaním osvetlenia a inej výzdoby a odsúhlasíte cenovú ponuku, spoločne nájdeme vhodný termín na montáž vianočného osvetlenia.

 

Výsledná realizácia:

Vianočná výzoba na kľúč - realizacia, pohľad 1Vianočná výzoba na kľúč - realizacia, pohľad 2Vianočná výzoba na kľúč - realizacia, pohľad 3

 

Tešíme sa na spoluprácu